Kategorie
Inne akcesoria W restauracji

Wiaderka na lód i szampana w wyposażeniu hotelowym

Wiele hoteli doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czego oczekują od nich goście. Gdy wśród odwiedzających pojawiają się pary nowożeńców lub świętujące rocznicę czy cokolwiek innego to z pewnością przydadzą się wiaderka do szampana, który może być np. serwowany w cenie apartamentu, jako ekskluzywny dodatek. Szampan w takiej formie będzie czekał przygotowany w pokoju lub po złożeniu zamówienia zostanie dostarczony przez obsługę hotelu. Popularne są również wiaderka na lód i ogólnodostępne kostkarki, z których goście mogą korzystać. To z kolei sprawdza się jeśli goście chcą przygotować sobie drinka w pokoju. 

Wiaderko z lodem na zamówienie klienta

Szczególnie jeśli w ciepłym klimacie zimne napoje są pożądane przez turystów, w związku z czym nie tylko chętni dorzucą kostkę lodu do napoju lub drinka, ale również wiaderko do lodu umożliwi im wstawienie do wnętrza butelki i znacznie schłodzenie nie tylko alkoholu ale nawet soku czy innego napoju. Dlatego zamawianie wiaderka lodu do pokoju hotelowego nie będzie niczym dziwnym. Oczywiście zależnie od wybranego hotelu po lód możemy iść samodzielnie do znajdującej się w określonym miejscu kostkarki, lub  zostanie on nam przyniesiony z kuchni po złożeniu odpowiedniego zamówienia.

Szampan na zamówienie

Szampan jest trunkiem, który może mieć różne znaczenia. Odpowiednio podany dla pary będzie romantycznym dodatkiem do wieczoru. Z kolei współpracownicy lub przyjaciele chętnie wykonają nim toast, który będzie uczczeniem konkretnej sprawy, która skończyła się dla nich powodzeniem. W hotelach najczęściej istnieje możliwość zamówienia szampana do pokoju. Dostarcza się go wówczas w specjalnym wiaderku, które wypełniane jest lodem. Musimy oczywiście pamiętać, że upodobania są bardzo różne i niektórzy mogą woleć wypić trunek w temperaturze pokojowej, co powinni zaznaczyć w czasie składnia zamówienia, wówczas lód nie zostanie wykorzystany i do pokoju przyjedzie jedynie szampan i kieliszki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *