Kategorie
W restauracji

Szampan w hotelach i restauracjach

Szampan to trunek, który kojarzymy przede wszystkim ze świętowaniem. Podawany jest na weselach i ważnych uroczystościach. Często klienci hotelowi zamawiają go również do pokoju. Sprzyja on spędzeniu romantycznego wieczoru z ukochaną osobą, ale również uczczeniu czegoś, co jest dla nas wyjątkowo ważne. Sposób podania szampana jest bardzo ważny. W związku z tym hotele, restauracje i bary często wykorzystują odpowiednie naczynia. Wiaderka do szampana mogą zostać umieszczone na specjalnych stojakach, które idealnie je wyeksponują. Często jednak niezbędny jest również lód, który również umieszcza się w takim lub podobnym wiaderku. 

Wiaderka do lodu i szampana jak wyglądają

Jeśli chodzi o wiaderka na lód oraz takie do szampana to są one najczęściej bardzo prostymi naczyniami. Wywarza się je z różnych materiałów, może to być chociażby popularna stal nierdzewna, ale niektóre firmy oferują takie z akrylu. Każde wiaderko wyróżnia się klasycznym kształtem, nie posiada  jednak rączek jakie znamy z ogrodowych, a mniejsze okrągłe i czasami zdobione uchwyty po bokach, które służą przede wszystkim właśnie względom wizualnym. Często bardziej strojne i eleganckie są stojaki, które dodatkowo powalają na pięknie podanie.

Czy warto inwestować w wiaderka?

Jeśli w naszym lokalu odbywają się różne uroczystości, lub w hotelu odwiedza nas wielu klientów, to wiaderka mogą okazać się koniecznością, bo gdy ktoś poprosi o lód, możemy nie mieć w czym go odpowiednio podać. Wiaderko do lodu jest więc przydatne i pomaga zrobić dobre wrażenie na gościach, jako lokalu lub hotelu dobrze przygotowanego i eleganckiego. Z pewnością jest to rozwiązanie godne uwagi, dla podmiotów świadczących usługi gastronomiczne, jak również noclegowe. Zadowolony klient poleci nas następnym, a im lepiej będzie obsłużony, tym z większą radością będzie opowiadać o swoim pobycie lub wizycie. Tak więc warto od razu zamówić kilka wiaderek do szampana i lodu i elegancko witać swoich gości, czy serwować zamówione trunki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *